MÖBLER / Sittgrupper / Soffor 8573193
nr 857 3193
Soffor
2 st, Skinn, Dux, 1970-tal, längd: 180-210 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2013
kl 20:12:33
1/11 13:56:33